Transport i wywóz mebli, gabarytów, odbiór sprzętu AGD i RTV oraz pozostałych elektrośmieci

Szafa przestała pasować do wystroju, lodówka odmówiła posłuszeństwa, a może rozpadła się stara sofa? W takich wypadkach zanim kupisz nowy mebel/sprzęt chcesz pozbyć się starego. Z nami to nic strasznego! Nie musisz już samemu szarpać się z wynoszeniem i wynajmować kontenera, który będzie stał pod Twoim oknem przez tydzień czasu. Wystarczy że do nas zadzwonisz lub napiszesz i w ciągu chwili Twój problem jest rozwiązany. Przyjedziemy, szybko i delikatnie wyniesiemy Twoje niechciane rzeczy, a następnie we własnym zakresie je wywieziemy. Wywóz starych mebli usługi transportowe, agd/rtv z nami staje się dziecinnie prosty – wywoz starych mebli na terenie warszawy.

Wywóz gabarytów i mebli

Demontaż mebli czy wywóz pralki często może być mocno kłopotliwy, zwłaszcza gdy należy np. znieść go z 3 piętra, a spółdzielnia nie przewiduje wywozu gabarytów. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie naszej firmy która kompleksowo zajmie się wywozem mebli i innych rzeczy każdego rodzaju.

Transport mebli i gabarytów - WarszawaZabieramy i wywozimy:

  • stare meble: meblościanki, szafy, regały, półki, kanapy, tapczany, narożniki, sofy, fotele, stoły, krzesła
  • rtv/agd: lodówki, pralki, kuchenki, zmywarki, telewizory, radia, odkurzacze
  • naczynia, szklanki, garnki, słoiki
  • książki, broszury, kartony
  • ubrania, dywany, pościele
  • stare rowery, części samochodowe, narzędzia
  • wywóz gruzu mebli i czyszczenie mieszkań
  • sprzątanie piwnic (wywóz utylizacja)

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania jakie z każdym dniem przynoszą nam klienci, możesz być pewien że nic nas nie zaskoczy.

Wywóz mebli WarszawaTransport mebli i gabarytów

Przymierzasz się do przeprowadzki lub potrzebujesz przewieźć kilka mebli? Jesteśmy w stanie zaoferować Ci bezpieczny i szybki transport przeprowadzki firm i przeprowadzki domów lokalne jak i międzymiastowe. Z nami możesz mieć pewność że Twoje cenne rzeczy w pełni profesjonalnie zmienią miejsce pobytu. Kompleksowo zabezpieczymy, zapakujemy i przewieziemy z punktu A do punktu B Twoje mienie w dobrym stanie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeby delikatnego obchodzenia się z transportowanym towarem i wiemy jak ważny dla Ciebie jest brak nerwów podczas nagłej lub zaplanowanej przeprowadzki. Nie zwlekaj i zadzwoń po naszą firmę, która zajmuje się wywozem mebli. Przedstawimy najlepszą dla Ciebie ofertę na transport – opróznianie mieszkań.

Odbiór sprzętu AGD i RTV oraz utylizacja starych mebli

Zepsuta lodówka, stara kuchenka, nie działający telewizor czy głośna pralka są zawsze utrapieniem dla właściciela. Dzięki nam szybko i tanio pozbędziesz się problemu. Błyskawicznie przyjdziemy, wyniesiemy i wywieziemy zużyty sprzęt oraz zajmiemy się utylizacją mebli. Stare AGD i RTV wywieziemy w przeznaczone do utylizacji miejsce, a Ty będziesz mógł cieszyć się wolnym miejscem na nowe urządzenie.

Wywóz elektrośmieci Warszawa

Aktualny postęp technologiczny sprawia, że telewizor, komputer, tablet czy smartphone kupiony kilka temu nadaje się już na śmietnik. Podobnie jest ze sprzętem AGD, który po kilku latach wymaga wymiany na nowszy model. Powstaje pytanie co zrobić z niepotrzebnymi elektrośmieciami. Nie należy ich wynosić na śmietnik, ponieważ zawierają szkodliwe substancje, które należy odpowiednie zabezpieczyć i zutylizować. Nie każdy ma również możliwość, aby przewieźć dużą lodówkę czy ciężką pralkę do punktu odbioru elektrośmieci. Na szczęście istnieje Nasza firma, która oferuje wywóź elektrośmieci oraz odpowiednią ich utylizację. Dzięki Nam pozbędziesz się problemu jakim są elektrośmieci bez szkody dla środowiska.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.